2018 г. – крайно класиране

  1. КПС „Варна“ – Варна
  2. „Тича“ – Варна
  3. „Комодор“ – Варна
  4. „Локомотив Никола Нанов“ – София
  5. „Черноморец“ – Бургас
  6. „Славия“ – София
  7. „Арда 2008“ – Кърджали
  8. ЦСКА – София
  9. „Ботев 2000“ – Враца
  10. „Левски“ – София

 

2017 г. – крайно класиране

  1. КПС „Варна“ – Варна „
  2. „Комодор“ – Варна
  3. „Локомотив Никола Нанов“ – София
  4. „Тича“ – Варна
  5. „Черноморец“ – Бургас „
  6. „Аква Спорт“ – Варна
  7. „Славия“ – София
  8. „Ботев 2000“ – Враца
  9. ЦСКА – София
  10. „Левски“ – София
  11. „Арда 2008“ – Кърджали

2016 г. – крайно класиране

  1. „Черноморец“ – Бургас
  2. „Локомотив Никола Нанов“ – София
  3. КПС „Варна“ – Варна
  4. „Славия“ – София
  5. „Комодор“ – Варна
  6. ЦСКА – София
  7. „Аква Спорт“ – Варна
  8. „Тича“ – Варна
  9. „Ботев 2000“ – Враца
  10. „Локомотив“ – Русе

2015 г. – крайно класиране

  1. „Локомотив Никола Нанов“
  2. „Аква спорт“
  3. „Черноморец“
  4. „Комодор“
  5. „Славия“
  6. „Ботев“
  7. КПС „Варна“
  8. ЦСКА
  9. „Тича“
  10. „Ботев 2000“
  11. „Красна поляна“
  12. „Арда Уникум“
  13. „Локомотив“ (Русе)

2014 г. – крайно класиране

  1. „Аква спорт“
  2. „Черноморец“
  3. „Комодор“
  4. „Локомотив Никола Нанов“
  5. „Арда 2008“
  6. „Славия“
  7. „Ботев“
  8. ЦСКА
  9. „Арда Уникум“
  10. „Ботев 2000“
  11. „Левски“
  12. „Красна поляна“

2013 г. – крайно класиране

  1. „Локомотив Никола Нанов“
  2. „Аква спорт“
  3. „Комодор“
  4. „Черно море 1948“
  5. „Ботев 2000“
  6. ЦСКА
  7. „Арда 2006“
  8. „Черноморец“
  9. КПС „Ботев“
  10. СКВТ „Ботев“
  11. „Локомотив“ (Русе)

2012 г. – крайно класиране

  1. „Локомотив Никола Нанов“
  2. „Комодор“
  3. „Черно море 1948“
  4. „Ботев 2000“
  5. „Аква спорт“
  6. „Варна“
  7. КПС „Ботев“
  8. „Черноморец“
  9. „Арда Уникум“
  10. „Арда 2008“
  11. ЦСКА
  12. „Дръзки“

2011 г. – крайно класиране

  1. Локомотив Никола Нанов „І
  2. „Комодор“
  3. „Черноморец“
  4. „Черно море 1948“
  5. „Септември“
  6. „Ботев 2000“
  7. „Аква спорт“
  8. „Арда 2008“
  9. „Ботев“
  10. „Дръзки“

„Локомотив Никола Нанов“ ІІ – извън класирането

2010 г. – крайно класиране

  1. „Локомотив Никола Нанов“
  2. „Черноморец“
  3. „Ботев“
  4. „Септември“
  5. „Черно море“
  6. „Славия“
  7. „Ботев 2000“
  8. „Аква спорт“
  9. „Арда Уникум“
  10. „Дръзки“

2009 г. – крайно класиране

  1. „Ботев 2000“
  2. „Локомотив Никола Нанов“
  3. „Черно море 1948“
  4. „Красна поляна“
  5. „Славия“
  6. „Черноморец“
  7. „Септември“
  8. ЦСКА-Автоелит
  9. „Арда“
  10. „Аква спорт“

2008 г. – крайно класиране

  1. „Локомотив Никола Нанов“
  2. „Ботев 2000“
  3. „Черноморец“
  4. „Локомотив“ (Русе)
  5. „Красна поляна“
  6. „Нептун“
  7. „Черно море 1948“
  8. „Комодор“
  9. „Славия“
  10. КПС „Ботев“
  11. ЦСКА

Leave a Reply