Деца

2017 г. – крайно класиране

  1. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА
  2. КВТ”ЧЕРНОМОРЕЦ”-БУРГАС
  3. СКВТ “БОТЕВ” – ВРАЦА
  4. СК “АКВА СПОРТ” – ВАРНА
  5. КВТ ЦСКА – СОФИЯ
  6. СКПС БОТЕВ 2000 – ВРАЦА
  7. КПС”ВАРНА”-ВАРНА
  8. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА
  9. КВТ”ЛОКОМОТИВ-Н.НАНОВ”-СОФИЯ
  10. КВТ ЛЕВСКИ – СОФИЯ
  11. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ
  12. СКВТ “НЕПТУН” – БУРГАС
  13. КВТ “АРДА 2008” – Кърджали
  14. КВТ “ЦДНА 2013” – София

2016 г. – крайно класиране

  1. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА
  2. КВТ”ЧЕРНОМОРЕЦ”-БУРГАС
  3. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА
  4. КПС”ВАРНА”-ВАРНА
  5. СКПС БОТЕВ2000 – ВРАЦА
  6. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ
  7. КВТ ЛЕВСКИ – СОФИЯ
  8. КВТ”ЛОКОМОТИВ-Н.НАНОВ”-СОФИЯ
  9. СК “АКВА СПОРТ” – ВАРНА
  10. СКВТ “ТИЧА“-ВАРНА
  11. СКВТ :БОТЕВ” – ВРАЦА
  12. КВТ ЦСКА – СОФИЯ
  13. КВС “БУРГАС” – БУРГАС

2015 г. – крайно класиране

  1. “Черно море 1948”
  2. КПС “Варна”
  3. “Комодор”
  4. “Локомотив Никола Нанов”
  5. “Черноморец”
  6. “Славия”
  7. “Ботев 2000”
  8. “Аква спорт”
  9. “Тича”
  10. “Ботев”
  11. “Арда Уникум”
  12. “Левски”
  13. ЦДНА 2013

2014 г. – крайно класиране

  1. “Варна”
  2. “Черноморец”
  3. “Комодор”
  4. “Славия”
  5. “Аква спорт”
  6. “Тича”
  7. “Ботев 2000”
  8. “Черно море 1948”
  9. “Локомотив Никола Нанов”
  10. “Ботев”
  11. “Левски”
  12. “Арда Уникум”
  13. “Арда 2008”
  14. “Дръзки”

2013 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Черноморец”
  3. “Варна”
  4. “Комодор”
  5. “Ботев 2000”
  6. “Славия”
  7. “Аква спорт”
  8. “Левски”
  9. “Черно море 1948”
  10. “Красна поляна”
  11. “Ботев”
  12. “Дръзки”

2012 г. – крайно класиране

  1. “Варна”
  2. “Черноморец”
  3. “Черно море”
  4. “Красна поляна”
  5. “Локомотив Никола Нанов”
  6. “Левски”
  7. ЦСКА
  8. “Ботев 2000”
  9. “Аква спорт”
  10. “Славия”
  11. “Комодор”
  12. “Ботев”
  13. “Арда Уникум”

2011 г. – крайно класиране

  1. “Варна”
  2. “Аква спорт”
  3. “Локомотив Никола Нанов”
  4. “Черноморец” “Красна поляна”
  5. “Ботев 2000”
  6. “Черно море”
  7. “Комодор”
  8. “Арда Уникум”
  9.  ЦСКА
  10. “Славия”

2010 г. – крайно класиране

  1. “Варна”
  2. “Локомотив Никола Нанов”
  3. “Черноморец”
  4. “Аква спорт”
  5. “Красна поляна”
  6. “Септември”
  7. “Славия”
  8. “Ботев”
  9. “Вихрен”

2009 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Ботев 2000”
  3. “Варна”
  4. “Черноморец”
  5. “Красна поляна”
  6. “Аква спорт”
  7. “Септември”
  8. “Ботев”

2008 г. – крайно класиране

  1. “Черноморец”
  2. “Красна поляна”
  3. “Локомотив Никола Нанов”
  4. “Ботев 2000”
  5. “Септември”
  6. “Черно море”