Момчета

2017 г. – крайно класиране

  1. КПС”ВАРНА”-ВАРНА
  2.   КВТ”ЧЕРНОМОРЕЦ”-БУРГАС
  3. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА
  4. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ
  5. СКПС “БОТЕВ-2000” – ВРАЦА
  6. КВТ”ЛОКОМОТИВ-Н.НАНОВ”-София
  7. СК “АКВА СПОРТ” – ВАРНА
  8. КВТ “КОМОДОР” – ВАРНА
  9. КВТ “ТИЧА“-ВАРНА
  10. КВТ ЛЕВСКИ – СОФИЯ
  11. СКВТ “БОТЕВ” – ВРАЦА
  12. КВТ ЦСКА – СОФИЯ
  13. СКВТ “ЛОКОМОТИВ” – РУСЕ
  14. СКВТ “НЕПТУН” – БУРГАС
  15. КВТ “ЦДНА 2013” – София
  16. КВТ “АРДА 2008” – Кърджали

2016 г. – крайно класиране

  1. КПС”ВАРНА”-ВАРНА
  2. КВТ”ЧЕРНОМОРЕЦ”-БУРГАС
  3. КВТ “КОМОДОР”- ВАРНА
  4. КВТ “СЛАВИЯ” – СОФИЯ
  5. КВТ”ТИЧА“-ВАРНА
  6. СК “АКВА СПОРТ” – ВАРНА
  7. КВТ “ЧЕРНО МОРЕ 1948” – ВАРНА
  8. КВТ ЛЕВСКИ – СОФИЯ
  9. СКПС “БОТЕВ-2000” – ВРАЦА
  10. КВТ”ЛОКОМОТИВ-Н.НАНОВ”-София
  11. КВТ “АРДА 2008” – Кърджали
  12. КВТ “АРДА УНИКУМ 2008” – Кърджали
  13. КВТ “БОТЕВ” – Враца
  14. КВТ “ЦДНА 2013” – София
  15. 15.    СК “ДРЪЗКИ” – Варна

2015 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. КПС “Варна”
  3. “Черноморец”
  4. “Тича”
  5. “Славия”
  6. “Комодор”
  7. “Аква спорт”
  8. “Ботев 2000”
  9. “Красна поляна”
  10. “Черно море 1948”
  11. “Арда Уникум”
  12. “Левски”
  13. “Арда 2008”
  14. “Дръзки”

2014 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Черноморец”
  3. “Варна”
  4. “Тича”
  5. “Славия”
  6. “Комодор”
  7. “Ботев 2000”
  8. ЦСКА
  9. “Левски”
  10. “Локомотив” (Русе)
  11. “Красна поляна”
  12. “Арда Уникум”
  13. “Аква спорт”

2013 г. – крайно класиране

  1. “Аква спорт”
  2. “Варна”
  3. “Черноморец”
  4. “Локомотив Никола Нанов”
  5. “Комодор”
  6. “Красна поляна”
  7. “Славия”
  8. “Арда Уникум”
  9. “Ботев”
  10. “Ботев 2000”
  11. ЦСКА
  12.  “Левски”

2012 г. – крайно класиране

  1. “Варна”
  2. “Аква спорт”
  3. “Комодор”
  4. “Локомотив Никола Нанов”
  5. “Красна поляна”
  6. “Черно море 1948”
  7. “Черноморец”
  8. “Арда 2008”
  9. “Ботев 2000”
  10. “Арда Уникум”
  11. КВТ “Ботев”
  12. КПС “Ботев”

2011 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Ботев 2000”
  3. “Комодор”
  4. “Варна”
  5. “Черноморец”
  6. “Славия”
  7. “Аква спорт”
  8. “Ботев”
  9. “Черно море 1948”
  10. “Красна поляна”

2010 г. – крайно класиране

  1. “Черноморец”
  2. “Локомотив Никола Нанов”
  3. “Комодор”
  4. “Септември”
  5. “Черно море 1948”
  6. “Ботев 2000”
  7. “Славия”
  8. “Ботев”
  9. “Аква спорт”
  10. “Варна”
  11. “Арда Уникум”

2009 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Септември”
  3. “Черноморец”
  4. “Красна поляна”
  5. “Ботев 2000”
  6. “Черно море 1948”
  7. “Аква спорт”
  8. “Комодор”
  9. “Несебър”
  10. КВТ “Ботев”
  11. “Варна”
  12. “Славия”
  13. “Дръзки”
  14. КПС “Ботев”

2008 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Черноморец”
  3. “Красна поляна”
  4. ЦСКА
  5. “Славия”
  6. “Черно море 1948”
  7. КПС “Ботев”
  8. “Несебър”