Юноши старша (U19)

Локомотив НН 2018

2018 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов” – София
  2. КПС “Варна”
  3. “Черноморец” – Бургас
  4. “Аква Спорт” – Варна “
  5. “Тича” – Варна
  6. “Комодор” – Варна
  7. “Славия” – София
  8. ЦСКА – София
Локомотив НН 2017

2017 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов” – София
  2. “Аква Спорт” – Варна
  3. “Черноморец” – Бургас
  4. “Комодор” – Варна
  5. КПС “Варна” – Варна
  6. “Славия” – София
  7. ЦСКА – София
Локомотив НН 2016

2016 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов” – София
  2. “Аква Спорт” – Варна
  3. “Черноморец” – Бургас
  4. “Комодор” – Варна
  5. ЦСКА – София
  6. “Славия” – София
  7. “Арда Уникум” – Кърджали
  8. “Левски” – София
Локомотив НН 2015

2015 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Комодор”
  3. “Аква спорт”
  4. “Черно море 1048”
  5. “Черноморец”
  6. ЦСКА
  7. “Ботев”
  8. “Славия”
  9. “Ботев 2000”
  10. “Арда 2008”
Локомотив НН 2014

2014 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Аква спорт”
  3. “Комодор”
  4. “Черно море 1948”
  5. “Арда 2008”
  6. “Ботев 2000”
  7. ЦСКА
  8. “Ботев”
Локомотив НН 2013

2013 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Славия”
  3. “Черно море 1948”
  4. “Комодор”
  5. “Левски”
  6. “Ботев”
  7. “Арда 2008”
  8. “Аква спорт”
Локомотив НН 2012

2012 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Черно море 1948”
  3. “Левски”
  4. “Аква спорт”
  5. “Комодор”
  6. “Ботев”
  7. “Арда 2008”
  8. ЦСКА
Локомотив НН 2011

2011 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Черно море 1948”
  3. “Септември”
  4. “Славия”
  5. “Аква спорт”
  6. “Ботев 2000”
Локомотив НН 2010

2010 г. – крайно класиране

  1. “Локомотив Никола Нанов”
  2. “Черноморец”
  3. “Черно море 1948”
  4. “Комодор”
  5. “Славия”
  6. “Ботев”
  7. “Локомотив” (Русе)
  8. ЦСКА
  9. “Арда 2008”
  10. “Арда Уникум”

2009 г. – крайно класиране

  1. “Ботев 2000”
  2. “Локомотив Никола Нанов”
  3. “Черно море 1948”
  4. “Красна поляна”
  5. “Славия”
  6. “Черноморец”
  7. “Септември”
  8. ЦСКА-Автоелит
  9. “Арда”
  10. “Аква спорт”

2008 г. – крайно класиране

  1. “Славия”
  2. “Комодор”
  3. “Ботев 2000”
  4. “Локомотив Никола Нанов”
  5. “Черноморец”
  6. “Ботев”
  7. ЦСКА
  8. “Локомотив” (Русе)